Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 2 promile i kierował. Naczelnik "kryminalnego" zostanie wydalony ze służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2018 r. o 20:11 Powrót do artykułu
cd. (dochodzę) zapamiętaj sobie, że każdy policjant zaczyna w plutonie. Tylko po jakimś czasie służby z nowo przyjętych wyłapuje się tych bystrych- hahahahaha i pracowitych do innych wydziałów, raczej tych co za 5 grupę i kilka SREBRNIKÓW ZROBIĄ WSZYSTKO!!! Oczywiście musi być zaakceptowane przez naczelnika wydziału gdzie ma przejść i tu nie masz racji bo rządzi tym 1,naczelnik nie lubi i nie toleruje policjantów, którzy mają  własne zdanie i bardzo często jest mądrzejsze od jego racji !!! Naczelnicy mają dobrą wiedzę o policjancie kóry i po raz kolejny się poprawię, który ma do nich przejść, i tu to cię ZAJEBIASZCZO poniosło!!! Może mają wiedzę o swoich policjantach z wydziału, lecz nic z nią nie robią, a wręcz co poniektórych kryją i pozwalają na takie rzeczy że…, a przy okazji brudy sami zamiatają pod dywan!!! Lecz tu należy pamiętać, że karma kiedyś WRACA, a szambo WYBIJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany ten ...cd... miał chyba trudne dzieciństwo i pewnie bał się dziewczynek stąd to słownictwo.. moźe przejdź na technika z twą wiedzą i elokwencją dasz radę bo chętnych tam chyba brak...  A petenci twoi będą raczej milczący...brudy sam se zamieciesz a karmę razem.z szambem zobaczysz osobiście . Taki źeś wykształcony a nie rozumiesz o czym pisze gość z Zakładów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosik to ty robisz tera tu i na zakladach azltowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziecie na ten pluton, ale tak patrząc na przełomie ostatnich 2 lat to pijani kierowcy są z kryminalnego, więc o co wam chodzi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ktoś ma problemy emocjonalne ze sobą. Wspinał się po drabinie kariery, wspinał depczac przy tym wszelkie standardy moralne i myśli że mu się teraz podziw należy. Że nikt nie wie co jest w stanie zrolić dla 100 zl. Chłopaki z plutonu jak zobaczą takiego to mowią mu w prost, kim tak naprawdę jest. Oni nie owijają w bawełne i na pewno przed takim człowiekie czapki nie uchylą. Wprost przecienie jeszcze za takim spluną. Więc może stąd ta frustacja tego osobnika. Gdzie indziej mu kadzą, udają, że jest spoko i klepią po plecach. A chlopaki z plutonu czy z drogówki lubią nazywać rzeczy i ludzi po imieniu.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co ty Daniel..  szczeble z drabiny do Ryków zajeb... tam się tera robi tzw karyjere emocjonalną ... więc tera se po niebie pofriwam jeepem w Kazmirzu pobujam wyscigówką poscigam w okolicy i co miesiąc ok 5 na rachunku przytule. ..A i okowitą nie pogardze.. białogłowe chętnie przytule.. ..i zgadnij gdzie pracuje  ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholicy i tchórze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że przez ostatni tydzień w kpp zdrowi są tylko najlepiej zarabiający policjanci czyli kierownicy i ich ziomki i żeby pokazać innym etos  to wykręcają na mieście takie wyniki,że moja mama mówiła,iż teraz to z komendy mandaty wysypują się oknami a interwencje na mieście od razu kończą się na miejscu aktem oskarżenia a słowo przestępczość ma zostać wykreślone z kart słownika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wódeczko kochana Przeze mnie wypijana Jesteś zawsze przy mym boku W blasku słońca, w ciemnym mroku W pracy w domu i w ogrodzie Czasem nawet w samochodzie Gdy otwieram cię powoli To uwalniam się z niewoli I rumieńców wciąż dostaje Bez lecenie na Hawaje Ciągłe dreszcze przez me ciało 0,5 to trochę mało. Myśli ciężkie mnie stresują Bo koledzy prześladują. By kieliszkiem pić się chciało Lecz to dla mnie jest za mało Dla mnie szklanką czy z butelki Wtedy mówię: jestem wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie spodziewałam się że mundurowi takie rzeczy piszą  - jak zwykłe f.....y. wcale sie nie dziwię że taka jest opinia o puławskich policjantach. Panowie tak sam zachowujecie sie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE TAK BO TO ICH POZIOM. WSTYD. DALEJ NIE PRZESTALI PISAĆ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wyniki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że przez ostatni tydzień w kpp zdrowi są tylko najlepiej zarabiający policjanci czyli kierownicy i ich ziomki i żeby pokazać innym etos  to wykręcają na mieście takie wyniki,że moja mama mówiła,iż teraz to z komendy mandaty wysypują się oknami a interwencje na mieście od razu kończą się na miejscu aktem oskarżenia a słowo przestępczość ma zostać wykreślone z kart słownika ?
 No to oznacza, że w końcu do polskiej policji weszły zachodnie normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowie puławskiej policji mają jeszcze problem z jednym z  policjantów z prewencji który nic nie robi. Plaga nierobów.
Wiadomo o którego chodzi, o tego co dużo krzyczy i stwarza w pracy nerwową atmosferę. Zadnego zaangażowania ani ambicji.
 Hahahahah to teraz pewnie ci jego szefowie wywieszą swoje wyniki za ostatni tydzień czym zmotywują go do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...